Ana Sayfa E-mail English
 

Firma Profili

Fiziki Yapımız
18.500 metrekarelik alanın 5000 metrekaresi kapalı olan fabrikamızda en son teknolojik makine parkuru ile verimli çalışma ortamı ve dinamik iş temposu içinde kaliteli üretim gerçekleştirmekteyiz. Devamlı olarak yenilik yapmaktan çekinmeyen ve yorulmayan yönetim ve profesyonel kadromuzun sahip olduğu ekip ruhu üretimimize yansımakta ; markamızı her geçen gün aranılan hale getirmektedir. Amaç edindiğimiz “ çok çalışarak kusursuz olma arzusu - ileri teknoloji - en iyiyi her zaman en makul fiyatta sunma dürüst ve cesurca rekabet etme ” bizleri çok kısa zamanda iyi yerlere getirmiştir. Bu durum da firmamız adına son derece sevindiricidir.
Misyonumuz
INTERGLASS Oto Cam Sanayi olarak müşterilerimize ürünlerimizin teminininde sunduğumuz “ yüksek kalite ve güven ” , “ ileri teknolojik makine parkuru ” ve “ konularında profesyonel kadro ” hizmet anlayışımızın olmazsa olmazlarındandır. Teknolojiye, eğitime, araştırma ve geliştirmeye önem veren yönetim anlayışına sahip profesyonel kadromuz sayesinde , markamız sektörde öne çıkmakta ve buna paralel olarak üstlendiğimiz bu misyon bizi üstün kalite ve rekabet gücüne sahip olmaya kilitlemektedir. Bu ciddiyetimizi devamlı kılarak OTO CAM sektöründe öncü firma olmaya, markamız ışığında müşterilerimize en yüksek kalitede ürün temin etmeye devam etmek amacındayız.

Vizyonumuz
Piyasayı yakından takip ederek mevcut ürünlerimize yenilerini ekleyerek ürün portföyümüzü genişletmek, müşterilerimizin oto cam ihtiyaçlarını en son teknolojik makineleri kullanarak modern üretim çatısı altında temin etmek , üretmiş olduğumuz tüm ürünleri laboratuarımızda ilgili testlerden geçirerek yaptığımız işleri güvenle üstlenmek ve aynı zamanda bu testler sayesinde herhangi bir kaza anında can sağlığını emniyete almak, dinamik çalışanları ve yenilikçi yönü ile INTERGLASS olarak ülkemize ve Dünya'ya en iyi şekilde hizmet etmek firmamızın vizyonudur.